background

Blog

Każdy, kto twierdzi, że wie coś o spodniach jeansowych powinien potraktować to jako lekturę obowiązkową. Odkrywamy przed wami karty. Powiemy jak to wszystko się zaczęło, kto do tego doprowadził. Nie będziemy skąpi w szczerość, choć czasami prawda Was zaboli. Niektórym świat stanie na głowie, niektórzy się wzruszą...

Przygotowujemy tematy skrojone jak slimy, bez żadnych dodatków ciągnących się jak stretch - tylko prawdziwe informacje o legendarnym jeansie. Cała prawda o tym jak je nosić, jak prać, jak dobierać. Okaże się w końcu, że tajemniczą metkę z tyłu spodni da się rozszyfrować, a to jak dotychczas dbaliśmy o spodnie to było nieporozumienie... Jeansy nie znudziły się ludziom przez stulecia, tym bardziej jesteśmy spokojni, że każdy wpis, który tutaj przeczytacie umocni w przekonaniu z jak cennym, a zarazem uniwersalnym materiałem mamy do czynienia. Miłej lektury.


Jak dbać o jeansy

Jak dbać o jeansy

Wydaje się, że przechowywanie spodni jeansowych to prosta i oczywista sprawa, a jednak wiele osób popełnia podstawowy błąd. Upychanie jeansów w przeładowanej szafie nie pomaga im w zachowaniu dobrej kondycji.

Czytaj więcej »

Jak powstają spodnie jeansowe

Jak powstają spodnie jeansowe

Prawie codziennie nosimy spodnie jeansowe, za to bardzo rzadko zastanawiamy się, jak powstają, gdzie są produkowane i ile czasu zajmuje ich uszycie. Dzisiaj dowiecie się, jaką drogę muszą przebyć jeansy, żeby znaleźć się w naszych szafach!

Czytaj więcej »

O tym, że moda z dżinsem rozstać się nie może

O tym, że moda z dżinsem rozstać się nie może

Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego. Tłumaczą nam, że bez zmian się nie obejdzie, a Świat tak pędzi naprzód i chcąc mu dorównać musimy dotrzymywać kroku. Jeżeli dookoła same rewolucje, postęp dlaczego uparcie pozostajemy wierni niezmiennie jednej tkaninie? Dlaczego dżins?

Czytaj więcej »

W nowych spodniach nowa pupa

W nowych spodniach nowa pupa

Kochamy dżins za jego uniwersalne zastosowanie i dostosowanie. A już na pewno za to, że ten nieziemski materiał tak dobrze dostosowuje się do ciała, dodatkowo modelując go i podkreślając co chcemy. Dżinsowe spodnie nie tylko obecne są w modowych czasopismach. Od dziesiątek lat denim jest jednym z najbardziej erotycznych i...

Czytaj więcej »

Cena cenie nie równa – Jaką wartość mają spodnie dżinsowe?

Cena cenie nie równa – Jaką wartość mają spodnie dżinsowe?

Jako nieliczni odważamy się poruszyć jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dla każdego konsumenta. Subiektywny, nie mający litości – absolutnie odmienny dla każdego z nas, czyli cena i wartość. Oba pojęcia często występują obok siebie jednak znaczą coś zupełnie innego. Nasze dzisiejsze dywagacje rozpoczniemy od wyjaśnienia tych niby znanych pojęć.

Czytaj więcej »

Kiedy można reklamować jeansy?

Kiedy można reklamować jeansy?

Czasami zdarza się nieprzyjemna sytuacja i niedawno kupione jeansy trzeba oddać do reklamacji. Ważne, żeby zrobić to z głową, dokładnie przemyśleć sprawę, a w przyszłości zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.

Czytaj więcej »