Jack & Jones — kolekcja świąteczna

Najnowsze kolekcje dostępne na bluestilo.com

Marka Jack & Jones co sezon przygotowuje dla swoich klientów niepowtarzalne projekty, zgodne z trendami i uniwersalne jednocześnie. Czego możemy spodziewać się tej zimy, w specjalnej świątecznej kolekcji?

 

Jack & Jones to europejski producent męskiej odzieży. Projektanci co sezon zaskakują nas oryginalnymi propozycjami, w których nawiązują do aktualnych trendów oraz kultury popularnej. Nie inaczej jest tej zimy — w sprzedaży właśnie pojawiła się nowa świąteczna kolekcja Jack & Jones.

 

Moda na „brzydkie” zimowe swetry (wielokolorowe i baaardzo bogato zdobione) przyszła do nas już kilka sezonów temu i utrzymuje się nieprzerwanie. Nic dziwnego, że producenci nadal zasypują nas propozycjami zimowej odzieży. Marka Jack & Jones poszła jednak o krok dalej i zamiast standardowych męskich swetrów, przygotowała bluzy i T-shirty z zimowym motywem.

 

Był już „Kevin sam w domu” i ciężarówka Coca-Coli; były wakacyjne fotki Świętego Mikołaja, były też czaszki w świątecznych czapkach i poprzebierane zwierzaki. Co Jack & Jones ma dla nas tym razem?

 

Niekwestionowanym hitem sezonu są męskie koszulki z krótkim rękawem i kieszonką na piersi. Kieszonki na koszulkach są o tyle nietypowe, że zostały ozdobione aplikacjami nawiązującymi do świąt. Jedna z nich została przemieniona w komin, z którego wychyla się nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj! Do wyboru mamy również wersję z bałwanem i reniferem, wszystko to w barwach kojarzących się ze świętami Bożego Narodzenia.

 

Jack & Jones Kolekcja świąteczna

 

Warto pamiętać, że w sprzedaży nadal są także starsze świąteczne projekty marki. Końcówki zeszłorocznych kolekcji nadal cieszą się popularnością i zainteresowaniem klientów. Wśród nich znaleźć można m.in. ciepłe bluzy z nadrukiem, które są doskonałą alternatywą dla wspomnianych wcześniej zimowych swetrów. Bluzy mają nieco bardziej neutralny look — świąteczna grafika znajduje się na środku, a nie na całej powierzchni. Są też wygodne i ciepłe, doskonale pasują do różnych modeli spodni i można nosić je nawet w sportowych zestawach.

 

Wizerunek Świętego Mikołaja oraz jego małych pomocników — elfów i reniferów — pojawia się w kolekcjach świątecznych wielu marek, jednak Jack & Jones jest jedną z niewielu, która potrafi tak dobrze bawić się konwencją. Zabawne, odważne nadruki to charakterystyczny element odzieży męskiej Jack & Jones. Swoje przyzwyczajenia i niepowtarzalny styl projektanci z łatwością przenieśli także na limitowaną kolekcję zimową, której wygląd zachwyci zarówno starszych, jak i młodszych klientów.

 

Mówiąc o marce Jack & Jones nie można pominąć jednego z najważniejszych aspektów, jakim kierujemy się podczas zakupów — ceny. Trzeba przyznać, że również w tym wypadku duński producent jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Bazowe koszulki Jack & Jones można kupić nawet od 29 zł, natomiast modele z kolekcji świątecznej dostępne są już za 35 zł. Tak niskie ceny są niespotykane w świecie wysokopółkowych marek! A jednak Jack & Jones konsekwentnie kieruje się zasadą, według której chce docierać do wszystkich klientów, również najmłodszych, którzy często nie mogą pozwolić sobie na drogie markowe T-shirty czy bluzy. W połączeniu z naprawdę doskonałą jakością wykonania oraz faktem, że marka produkuje odzież z ekologicznych tkanin otrzymujemy niesamowity i godny uwagi produkt dla każdego.

Najnowsze kolekcje dostępne na bluestilo.com