background

Najnowsze kolekcje dostępne na bluestilo.com

Legendarna marka Wrangler to firma, wokół której unosi się aura tajemniczości i od wielu lat ma wypracowaną renomę. Producent odzieży tworzonej z najwyższej jakości materiałów, który przedstawia szeroki wachlarz produktów, a w swojej ofercie, oprócz klasycznych spodni jeansowych, ma również kurtki jeansowe.

Charakterystyczne detale

Znana i ceniona na całym świecie marka odzieży jeansowej swoją rozpoznawalność zawdzięcza szczegółowości w wykonaniu detali, a także oryginalności pomysłów i ich ogromnej funkcjonalności. Do najbardziej charakterystycznych elementów spodni jeansowych Wrangler należą:

- miedziane nity
- mała kieszonka z przodu
- kieszenie w kształcie litery U

wrangler

Odzież na rodeo

Amerykański Dziki Zachód, kowboje i wygodna odzież, która ma być przede wszystkim użyteczna, wykonana z trwałych materiałów, aby mogła służyć latami - wiele lat temu, to właśnie ta idea kierowała wyborami twórców spodni Wrangler. Miedziane nity miały nie rysować siodła, a niewielka kieszonka z przodu spodni miała służyć przechowywaniu zegarka.

wrangler

Cenione spodnie jeansowe Wrangler

Spodnie Wrangler, które znajdują się w ofercie sklepów internetowych i sklepów stacjonarnych, są tworzone z najwyższej jakości materiałów i przez projektantów z pasją. Różnorodność wzorów i fasonów spodni damskich sprawia, że każda kobieta znajdzie spodnie jeansowe idealnie dopasowane do własnej figury. Natomiast mężczyźni, którzy cenią funkcjonalność i wygodę również znajdą męskie spodnie jeansowe dla siebie.

wrangler

Wygodne i ciepłe kurtki

Sklepy internetowe, które są dystrybutorami odzieży jeansowej najbardziej znanych producentów, w swojej ofercie mają wygodne kurtki damskie i męskie Wrangler. Dopasowane fasony oraz różne wzory kurtek wpasują się w gusta klientów, a ocieplane kożuszkiem kurtki skórzane sprawdzą się podczas zimniejszych temperatur.

wrangler

Najnowsze kolekcje dostępne na bluestilo.com