Wrangler ICONS – klasyczne ikony stylu

Najnowsze kolekcje dostępne na bluestilo.com

Marka Wrangler produkuje spodnie jeansowe i inne modele denimowej odzieży od 1947 roku. Wtedy właśnie powstały pierwsze, kultowe jeansy 11MWZ, które cieszyły się ogromną popularnością klientów. Po wielu latach od premiery pierwszej wersji tego klasycznego modelu, marka wypuściła do sprzedaży ich nieco odświeżoną wersję, prezentując kolekcję Wrangler ICONS.

Wrangler przykłada dużą wagę do własnej tradycji i stara się niezmiennie rozkochiwać w niej nowych klientów, nie rezygnując jednocześnie z jakże ważnych nowoczesnych rozwiązań. Nie powinno więc dziwić, że zamiast co sezon tworzyć zupełnie nowe modele odzieży, producent woli odświeżyć te, które są dobrze znane i lubiane. W ramach kolekcji Wrangler ICONS powstały nowe wersje klasycznych jeansów, ale także koszul i kurtek jeansowych.

11MWZ i 11WWZ – spodnie Wrangler ICONS

Stworzone dla jeźdźców konnych, szybko zdobyły zainteresowanie gwiazd muzyki i kina. Wypromowane przez najpopularniejsze nazwiska, trafiły także do szaf "zwyczajnych klientów", którzy docenili ich jakość wykonania, wygodę i funkcjonalność. Niemal 40 lat po premierze tego modelu Freddie Mercury wystąpił w nim podczas koncertu na Wembley, podkreślając ponadczasowość klasycznej propozycji marki.

W ramach kolekcji Wrangler ICONS, oprócz męskiego modelu 11MWZ powstał także damski odpowiednik – 11WWZ. Spodnie mają slimowaną nogawkę i podwyższony stan.

124MJ i 124WJ – kurtki Wrangler ICONS

W specjalnej kolekcji marki Wrangler znalazły się także odnowione modele męskiej i damskiej kurtki jeansowej – odpowiednie 124MJ i 124WJ. Współczesna odsłona różny się od pierwszego projektu fasonem – niegdyś prosty, dziś lekko dopasowany, idealnie wpisujący się w aktualne trendy.

Charakterystyczne cechy tego produktu to brązowe przeszycia, miedziane guziki i okrągłe klapy przy kieszeniach, a także pakowne kieszenie boczne, zapinany na skośny zamek błyskawiczny.

27MW i 27 WW – koszule Wrangler ICONS

Wisienką na torcie klasycznej kolekcji marki Wrangler są damskie i męskie koszule jeansowe. Pierwszy model powstał w latach 60. XX wieku i nawiązywał do westernowych koszul z lat 40. Warto wspomnieć, że także ta propozycja ma swoją muzyczną historię – była ulubienicą samego Micka Jaggera!

Ikony stylu marki Wrangler

Wszystkie modele w ramach kolekcji Wrangler ICONS występują w różnych wersjach kolorystycznych, a z każdym sezonem marka proponuje kolejne. Niezmienne natomiast pozostają uniwersalne fasony i stylowe wykończenia. Warto wspomnieć także, że modele te są wykonywane z bawełny częściowo pochodzącej z recyklingu.

Najnowsze kolekcje dostępne na bluestilo.com